Sezon 1: Haftanın Takımı | 1. ve 2. Maçlar

KALECİ


KL: Nitratium T3
Ligin ilk haftalarında takımı adına farkını koyan isimlerin en başında geliyor! Milli takıma da göz kırpan oyuncu, çok kritik kurtarışlar ile takımını üst sıralara taşıdı.


DEFANS


STP: Caliskan1925
Haftanın gol atan defans oyuncusu ilk hafta maçlarına sadece gol değil aynı zamanda bir maçta, takımının gol yemesine engel oldu ve haftanın takımında yer aldı.

STP: VACAYKO
Sadece bir savunmacı değil bir hücum oyuncusu gibi takımına 1 gol 1 asistlik performans sergilerken, ayrıca takımının bir maçta gol yemeden maçı tamamlamasını sağladı.

SLB: Perspective
İlk maçların en etkili sol beki ve en iyi reyting ortalamasına sahip bek oyuncusu, aynı zamanda bir maçta kalesini gole kapatmasına destek olan oyuncularından.

SĞB: BraveOfMagic
Defansif anlamda kusursuza yakın bir performans sergileyen Exercitus savunmasının kahramanlarından. Oyuncu aynı zamanda; bir maçta gol yemeyen defans oyuncularından birisi ve en iyi sağ bek reytingine sahip.


ORTA SAHA


SLO/SLK: Slaughter
Son sezonun en çok asist yapan oyuncusu, sezona da harika giriş yaptı. Oyuncu tek asisti olmasına rağmen pozisyonunda en iyi ortalama puana sahip.

CDM/CM/CAM: Bandit297
İki maçta sadece bir asist yapmasına rağmen, takımının aldığı harika galibiyerlerde iki yönlü oyun kalitesini ilk haftalarda fazlası ile sahaya yansıttı.

CDM/CM/CAM: M4RXUZ
Bu haftayada 2 asist sığdırdı ve 8.6 puan ortalamasına sahip maçlarını tamamladı. Oyunun her iki yönünde de haftanın göz kamaştıran oyuncularından birisiydi.

SĞO/SĞK: GunesOngelen
Geçen sezon birçok defansif mevkide oynayan oyuncu, bu sezon orta sahanın sağında görev aldı ve bu iki maçta bir gol bir asist ile yeni pozisyonuna göz kırptı. Zorlu maçta ise takımının beraberlik golünü attı.

 

FORVET


ST/OF: OnurSeyhoglu
Son sezonun en skorer oyuncusu bu sezona da harika bir giriş yaptı. Takımının attığı gollerin ve aldığı farklı skorların neredeyse tamamında yer alan OnurSeyhoglu, iki maçta 7 gol 2 asistlik göz kamaştırıcı performans gösterdi.

ST/OF: Chiuahuah30125
Toruk Makto'nun bir diğer kadife ayağı Chiuahuah30125'da haftaya gol/asist şovunda lider oyuncular arasında. Partneri ile uyumu, oyun kalitesi ise haftanın takımında yer almasına fazlası ile yetti.

Share:
Comments (2)

Yer alan bütün arkadaşları tebrik ederim :) elinize sağlık

Çokça tebrik ediyorum tüm oyuncuları <3