Gece Turnuvası 02 (DEMO)

Turnuva Başlangıcı: 20.02.2024 / 20.00

KURALLAR

Bir takımın maça çıkabilmesi için kadrosunda en az 8 oyuncu bulundurması gerekir.
Oyuncunun, adı ve soyadında hakaret, küfür, tahrik, ırkçı vb. ifade kullanması yasaktır.
Maç saati geldiğinde hazır olmayan katılımcılar için 10 dakikalık gecikme süresi verilir.
Daha Fazlası İçin

TURNUVA DETAYLARI & KATILIM

Son Katılım Saati : 20.00
Kaptan Toplantısı: 21.55
Discord Katılmak İçin Tıklayınız..
# Takım İsmi Kaptan Adı
1 Çömlekçi SK KangTargaryen
2 BELEKOMA FC Tardoby
3 Los Bandoleros FC Sonny-Lue
4 Berserkers of Buca begomaniac
5 Bolton VFC BT-Daredayi
6 AVERAGE TEAM FatihSM
7 Infinite Impact efeew
8 Napolyon FC ChainsOfDemacia
9 Cena Betis SK cenaPIKACHU
10 Peynir Spor CihadKiriss
11 Basınkent FC vindicativa7
12 Glarung FC glarungmert33
13 Real Sosobad Ege24
14 Minzi United OgunHaci
15 İstanbulbirliği eSports Moviessta
16 11 RONIN Paethon11
17 Golden Crew FC zentr00
18 Ezmece.eSports DoluDoluEcolu
19 Istanbul Cavaliers ahmetcil
20 RavenClaw J30Z0N
21 Gaga Akademi furyy53
22 Aachen FK Canovic1905
23 REDUS EFC DUS-JadeenB
24 Tactical Board TB-Realcookie
25 Dümen FC BaskanAhmetBaba
26 La Havle Sk Niyo85
27 HENDEKSPOR Hendekli_Bjk
28 Skyfall eSports bRu-Steflay
29 Bosphorus SK PURPLEHVZE
30 Proletarya KHA-Kaan
31 Kütahyaspor mcoguz66
32 Eternity TineriHenri
Group A - PUAN TABLOSU
# Takım İsmi O G B M A P
1 AVERAGE TEAM 3 3 0 0 10 9
1 Infinite Impact 3 1 1 1 3 4
1 Dümen FC 3 1 1 1 -1 4
1 Napolyon FC 3 0 0 3 -12 0
Group B - PUAN TABLOSU
# Takım İsmi O G B M A P
1 RavenClaw 3 3 0 0 6 9
1 Çömlekçi SK 3 2 0 1 0 6
1 Golden Crew FC 3 1 0 2 1 3
1 Los Bandoleros FC 3 0 0 3 -7 0
Group C - PUAN TABLOSU
# Takım İsmi O G B M A P
1 Tactical Board 3 3 0 0 8 9
1 Kütahyaspor 3 1 1 1 -4 4
1 Peynir Spor 3 0 2 1 -2 2
1 Real Sosobad 3 0 1 2 -2 1
Group Ç - PUAN TABLOSU
# Takım İsmi O G B M A P
1 Eternity 3 2 1 0 9 7
1 Istanbul Cavaliers 3 1 2 0 1 5
1 Proletarya 3 1 0 2 -3 3
1 La Havle Sk 3 0 1 2 -7 1
Group D - PUAN TABLOSU
# Takım İsmi O G B M A P
1 Glarung FC 3 3 0 0 9 9
1 HENDEKSPOR 3 2 0 1 4 6
1 Aachen FK 3 1 0 2 -8 3
1 Basınkent FC 3 0 0 3 -5 0
Group E - PUAN TABLOSU
# Takım İsmi O G B M A P
1 11 RONIN 3 2 1 0 5 7
1 Gaga Akademi 3 2 1 0 4 7
1 BELEKOMA FC 3 1 0 2 0 3
1 Skyfall eSports 3 0 0 3 -9 0
Group F - PUAN TABLOSU
# Takım İsmi O G B M A P
1 REDUS EFC 3 2 1 0 9 7
1 Ezmece.eSports 3 1 1 1 0 4
1 İstanbulbirliği eSports 3 1 0 2 -3 3
1 Bosphorus SK 3 1 0 2 -6 3
Group G - PUAN TABLOSU
# Takım İsmi O G B M A P
1 Bolton VFC 4 4 0 0 7 12
1 Minzi United 5 3 0 2 3 9
1 Berserkers of Buca 4 1 0 3 -9 3
1 Cena Betis SK 6 0 0 6 -6 0
Last 16
11 RONIN 2 VS 1 Kütahyaspor
Bolton VFC 2 VS 4 Çömlekçi SK
RavenClaw 7 VS 1 HENDEKSPOR
AVERAGE TEAM 1 VS 5 Minzi United
Tactical Board 4 VS 1 Gaga Akademi
REDUS EFC 5 VS 1 Infinite Impact
Glarung FC 3 VS 0 Istanbul Cavaliers
Eternity 4 VS 1 Ezmece.eSports
Quarter Final
Glarung FC 2 VS 4 Eternity
11 RONIN 0 VS 2 REDUS EFC
Çömlekçi SK 0 VS 4 Minzi United
RavenClaw 2 VS 3 Tactical Board
Semifinal
Minzi United 2 VS 1 REDUS EFC
Tactical Board 2 VS 1 Eternity
Final
Tactical Board 1 VS 0 Minzi United